Europ Haus - Nowe mieszkania na sprzedaż od dewelopera w Łodzi. Kawalerki, dwupokojowe i apartamenty.
Dla kogo?
Dofinansowanie objęte programem „Mieszkanie dla młodych” jest przeznaczone dla osób, które nie skończyły jeszcze 35 lat. W przypadku małżeństw liczy się wiek młodszej osoby. Dodatkowo w chwili składania wniosku o dofinansowanie starający się nie mogą być obecnie oraz nie mogli być w przeszłości właścicielami domu jednorodzinnego lub mieszkania.
Rządowy program "Mieszkanie dla młodych"
Powyższy warunek dotyczy obojga małżonków, czyli zarówno małżonkowie wspólnie, jak i każde z nich jako osoba fizyczna nie mogli i nie mogą mieć innego mieszkania. Należy zwrócić uwagę na problem, gdy małżonkowie posiadają część mieszkania lub mieszkań. Jeśli każdy z małżonków posiada ½ udziału w tym samym mieszkaniu lub domu jednorodzinnym, czyli jako małżeństwo posiadają całe mieszkanie, to wyklucza ich to z programu „Mieszkanie dla młodych”. Jeśli zaś każdy z małżonków posiada ½ udziału w dwóch różnych nieruchomościach, czyli ani jako małżeństwo, ani jako odrębne osoby nie posiadały i nie posiadają w całości żadnego mieszkania, to nie są wykluczone z programu „Mieszkanie dla młodych”. Nie mogą uczestniczyć w programie osoby, którym przysługuje spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Jednak można zrzec się spółdzielczego mieszkania, aby uzyskać dofinansowanie objęte programem.
Jakie mieszkanie?
Inwestycje Łódź
   
ZAINTERESOWANYCH NASZĄ INWESTYCJĄ „APARTAMENTY BRATERSKA” INFORMUJEMY, ŻE DLA OSÓB KORZYSTAJĄCYCH Z PROGRAMU „MIESZKANIE DLA MŁODYCH” PRZEWIDUJEMY ATRAKCYJNE RABATY. Dzięki naszym upustom mają Państwo pewność, że cena metra kwadratowego w naszej inwestycji będzie mieściła się w limicie programu „Mieszkanie dla młodych”. Zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 799 779 043 lub wypełnienia formularza kontaktowego na stronie Kontakt.